head

Mūsų montuojamoje šaldymo įrangoje yra naudojamas naujas, patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas. Kodėl būtent "ReFreeX"?

  • Naudojant "ReFreeX" iki 80% sumažinamas freono kiekis sistemoje;
  • "ReFreeX" iki 50% sumažina elektros sąnaudas reikalingas dirbtiniui šalčiui gauti;
  • Mažesnis tepalo kiekis sistemoje;
  • Nėra termomechaninio plėtimosi vožtuvo - šaltnešio perkaitimas reguliuojamas solenoido pagalba;
  • Nėra skysčio resiverio - nereikia sertifikatų;
  • Visiškai skaitmeninis įrangos valdymas;
  • Nuotolinis įrangos valdymas kompiuteriu - iš ofiso, namų ar bet kur kitur kur yra interneto prieiga.

Iki 50% mažesnės elektros sąnaudos šaltuoju laikotarpiu

Standartinėje šaldymo įrangos sitemoje su sumontuotu mechaniniu termoreguliaciniu vožtuvu (TRV) norint užtikrinti reikiamą sistemos našumą ir korektišką TRV darbą reikia palaikyti ganėtinai aukštą kondensacijos temperatūrą (apie 40 C), kad užtikrinti reikiamą slėgį freono padavimo pusėje, nes kitu atveju atveju bus prarandamas šaldymo įrangos našumas, o dėl to dar labiau išaugs sąnaudos reikalingos dirbtiniui šalčiui gauti. Freono R404A slėgis prie 40 C kondensacijos yra  18,5 bar. Kaip žinia kuo didesnį slėgį reikia sudaryti kompresoriui tuo didesnis jo elektros energijos sunaudojimas, o nuo to nukenčia šaldymo našumo koeficientas COP kuris yra lygus šaldymo našumo ir elektros sąnaudų santykiui.

Mūsų naudojamame ReFreeX šaldymo metode TRV nėra, mes ją pakeičiame pulsuojančiu solenoidiniu vožtumo kuris atsidaro ir dozuoja freoną pagal tai kaip apskaičiuoja elektroninė įranga. Kad užtikrinti reikiamą šaldymo našumą aukštas slėgis freono padavimo pusėje jam nėra būtinas, to pasekoje mes galime kondensacijos temperatūrą žeminti iki aplinkos temperatūros ir gauti šaldymo įrangos našumo padidėjimą bei elektros sąnaudų sumažėjimą, tuo ženkliai padidindami šaldymo koeficientą COP.

Panagrinėkime konkretų pavyzdį. Paimkime šaldymo kompresorių Bitzer 4PCS-10.2Y-40P. Naudojamas freonas R404A, freono virimo temperatūra garintuve -10 C, freono perkaitimas 7 K, o kondensacijos temperatūra 45 C. Tokiomis sąlygomis gauname 21,6 kW šaldymo našumą su 10,9 kW elektros sąnaudom, to pasekoje COP bus 1,98.

 

Paimkime tą patį kompresorių, tas pačias sąlygas tik nužeminkime kondensacijos temperatūrą iki 30 C, slėgis bus 14 bar. Šaldymo įrangos našumas išauga iki 29,7 kW, elektros sąnaudos sumažėja iki 9,37 kW, COP padidėja - 3,17.

 

Kai vidutinė aplinkos temperatūra siekia 20 C, slėgis bus 11 bar, šaldymo našumas padidės iki 35,1 kW su 7,96 kW elektros sąnaudom, šaldymo koeficientas COP - 4,41.

 

Numušus kondensacijos temperatūrą iki 10 C aplinkos temperatūros (8 bar) mes jau turėsime 40,4 kW šalčio našumą su 6,5 kW elektros sąnaudom, COP - 6,24, o tai reiškia gaunam trigubai daugiau naudingo darbo negu su įprastoje sistemoje naudojamu termoreguliaciniu vožtuvu.

Skaičiavimai atlikti remiantis oficialia "Bitzer" programa.

Iki 80% mažesnis freono kiekis sitemoje

Naudojant įprastinį termoreguliacinį vožtuvą, norint užtikrinti korektišką jo darbą prie skirtingos šiluminės apkrovos kaip kompensacija yra naudojamas skysčio resiveris, kad visuomet galėtų užtikrinti reikiamą skysčio debitą pratekantį pro TRV. ReFreeX šaldymo metode freonas plečiasi iškart po solenoidinio vožtuvo, o jo perkaitimas garintuve yra valdomas elektroninės matavimo įrangos pagalba, todėl mes galime atsisakyti skysčio resiverio ir sutaupyti iki 80% freono kiekio sistemoje.

 

Šaldymo metodas ReFreeX ™

ReFreeX™ Sistemos privalumas

Klientai naudojantys ReFreeX ™

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)