head

Kartu su ReFreeX šaldymo įranga mes pateikiame nemokamą monitoringo programą šaldymo įrangos veiklos stebėjimui, reguliavimui ir registravimui. Galimas periodinis duomenų atvaizdavimas grafike ar spausdinimas spauzdintuvu. Tiesiog pasirenkate norimą laiko intervalą ir programa automatiškai sugeneruoja duomenis į vieną langą. Tai palengvina darbą operatoriams dirbantiems su įranga, šaldymo įrangos aptranavimo specialistams, padeda sutaupyti kaštus reikalingus dirbtiniui šalčiui gauti, kadangi pasitelkus interneto prieigą visą įranga galėsite valdyti bet kur iš nutolusio kompiuterio pavyzdžiui biuro ar namų. Šaldymo įrangos specialistams dirbti lengviau, kadangi gedimo atveju galima prisijungti prie įrangos ir nustatyti kas netaip, tuo pačiu galima pasiruošti remontui prieš atvykstant į vietą kur yra sumontuota šaldymo įranga. Pasirašius su įmone įrangos aptarnavimo sutartį mes kasdien prisijungiame prie Jūsų įrangos ir atliekame diagnostiką, esant gedimui reaguojame ir atvykstame gedimą pašalinti. Programą galima sukonfiguruoti taip, kad gedimo atveju ji generuotų elektroninį laišką su gedimo identifikavimo numeriu ir išsiūstų jį administracijai arba tiesiai mums į mūsų serverį, tokiu atveju gavę įspėjimą galime iškarto reaguoti ir imtis veiksmų.

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)