head

Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortinę aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo. 

Moksliškai įrodyta, kad:

  • Nelaimingi atsitikimai dažniau įvyksta, esant ribinėms aplinkos oro temperatūroms - optimali temperatūra yra maždaug 20 °C. >
  • Esant per aukštai aplinkos oro temperatūrai, smarkiai sumažėja protinės veiklos ir darbo ritmo lygis.
  • Aišku, kad pastovios aplinkos užtikrinimas priklauso nuo daugelio išorinių sąlygų.
  • Kad pastatui būtų galima užtikrinti komfortiškas ir efektyvias aplinkos sąlygas, jo infrastruktūrai reikia skirti tinkamą dėmesį./li>

Oro kondicionavimas ne tik sukuria jums komfortą ir aprūpina švariu bei sveiku oru, bet ir daro teigiamą poveikį patalpoje esančių įrenginių darbui. Ypatingai svarbią rolę vaidina oro sausinimo funkcija. Žemas patalpos oro drėgmės lygis užtikrina ilgą jūsų įrenginių tarnavimo amžių. Siekiant užtikrinti geriausią patalpoje esančių įrenginių darbą, patartina palaikyti 40-60% santykinės oro drėgmės lygį.

Montuojame ir projektuojame įvairaus galingumo oro kondicionavimo ir klimato kontrolės sistemas, tiekiame tik kokybišką ir gerą vardą užsitarnavusią įrangą.

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)