head

Projektavimas: projektuojame įvairias šaldymo sistemas mėsos, žuvies, pieno pramonėje, vaistų, vaisių ir daržovių saugyklas, bananų nokinimo ir sandėliavimo patalpas, kontroliuojamos atmosferos šaldymo kameras (U.L.O.), obuolių saugyklas, įvairius technologinius procesus.

Montavimas: pramoninių šaldymo sistemų, komercinių šaldymo sistemų, įvairių šaldymo kamerų ir pastatų iš "sandwich" tipo sloksnuotų plokščių montavimo darbus.

Techninė priežiūra: atliekame pramoninių ir komercinių šaldymo sistemų įrangos periodine priežiūrą, avarinių gedimų šalinimo darbus garantiniu ir pogarantinių laikotarpiu.

 

refreex ban

 

  • Iki 50% mažesnės elektros sąnaudos žiemą.

 

  • Iki 80% mažesnis šaldymo agento kiekis sistemoje.

 

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje bet ir daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių, tarp kurių sąraše puikuojasi ir tokios valstybės kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija , Malta ,Malavis ir Bangladešas.

e-mail: info@salteklis.lt
e-mail: zilvinas@micheletti.org
e-mail: zilvinas@salteklis.lt

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai