head

Vandens čileriai yra neatsiejama pramoninio oro kondicionavimo ir įvairių pramoninių procesų dalis. Maisto pramonėje naudojama įvairių skysčių, alkoholinių ar gaiviųjų gėrimų gamyboje, pieno laikyme ir įvairių jo produktų paruošime, autoklavų vėsinime, taip pat farmacijoj ir bet kur kitur kur reikia atvėsinti sušilusį skystį. Gamybos pramonėje tai neatsiejama spaustuvių dalis, metalo ar plastmasės liejyklose naudojama gaminiam atvėsinti ir realizuoti įvairiems gamybiniams procesams.
UAB ,,Šalteklis" užsiima įvairaus galingumo vandens čilerių gamyba ir montavimu. Galimas variantas be dėžės ir su dėže, kaskart pagal aplinkybes ir kaskart pagal individualų užsakymą, kad produktas visada atitiktų kliento keliamus reikalavimus. Vandens čileriuose naudojamas šaldymo metodas ,,ReFreeX" leidžia klientams sutaupyti iki 50% elektros energijos, o iki minimumo sumažintas šaldymo agento poreikis leidžia sumažinti kasmetinių privalomų patikrų skaičių ir sumažinti aptarnavimo kaštus. Galima kombinacija su šilumokaičiais šilto vandens ruošimui. Naudojant BITZER tandem tipo kompresorius ženkliai sutaupoma vietos, lengvai realizuojamas našumo reguliavimas, supaprastinama šaldymo centralės schematika.

 Plačiau apie mūsų vandens čilerius galite paskaityti čia.

 cileris foto

 

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)