head

Vėdinimo objektas - nematomas, neapčiuopamas, bet visur esantis oras, kurio svarba, kaip ir vėdinimo stoka, suvokiama tik tada, kai švaraus oro ima trūkti. Žmogus turi dirbti ir ilsėtis švariame, komfortiškos temperatūros ore, o visam tam užtikrinti turi reikėti kuo mažesnių energijos sąnaudų. Užsiimame įvairaus galingumo komercinių ir industrinių ventiliacijos sistemų projektavimu, montavimu bei garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu ir remontu.

Ventiliacijos kameroms surenkame savo gamybos šaldymo ir šildymo agregatus, tokiu būdu maksimaliai adaptuojame įranga dirbti kartu ir išvengiame energijos švaistymo dėl nesuderintų agregatų.

Šiuo metu sandėlyje turime ir galime pasiūlyti itin aukštos kokybės ir patikimumo, nedaug naudotas ventiliacijos kameras kurios buvo naudojamos vaistų gamybos bazėje.

 

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)