head

Sunokęs, sodraus skonio bananas savo subtiliu saldumu paragauti vilioja kiekvieną – ir vaiką, ir jaunuolį, ir suaugusį, jau daug gardžių skonių jautųsį smagurį. Šio vaisiaus skoninis švelnumas ir neįmantrumas priimtinas daugumai žmonių, todėl įtraukti jį į kasdieninį racioną išties gana lengva. Mėgautis bananais kuo dažniau – apsimoka: organizmas mums už tai padėkos.

Jau daug metų užsiimame bananų nokinimo įrangos montavimu visoje Europoje, mūsų sumontuotos įrangos pagalba, sunokintais bananais žmonės gali mėgautis daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių.

Žemiau galite pamatyti kaip atrodo mūsų montuojamos vieno ir dviejų aukštų bananų nokinimo kameros:

 Mūsų sumontuotos bananinų nokinimo kameros

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)