head

Vaisiai, laikomi kontroliuojamoje atmosferoje, išlieka kokybiški, tarsi šviežiai nuskinti iki naujojo derliaus. Taip ne tik maksimaliai išsaugojama vaisių kokybė, sumažinami laikymo nuostoliai, bet ir pailginamas vaisių vartojimo terminas. Tai labai svarbu ūkininkams, siekiantiems pelningai parduoti išaugintą produkciją.

Pastarasis laikymo būdas, lyginant su laikymu paprastoje šaldomoje saugykloje, turi šiuos pranašumus: vaisiai išsilaiko 2-4 mėnesiais ilgiau, natūralūs masės nuostoliai sumažėja 2-3 kartus, šalčiui jautrių veislių vaisius galima laikyti aukštesnėje (3-4°C) temperatūroje, laikymo nuostoliai dėl ligų ir fiziologinių pažeidimų sumažėja 2-2,5 karto.

 

Straipsniai:

http://www.manoukis.lt/index.php?m=1&s=467&z=24

http://www.manoukis.lt/print_forms/print_st_z.php?s=1527&z=72

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje bet ir daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių, tarp kurių sąraše puikuojasi ir tokios valstybės kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija , Malta ,Malavis ir Bangladešas.

e-mail: info@salteklis.lt
e-mail: zilvinas@micheletti.org
e-mail: zilvinas@salteklis.lt

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai