head

Vaisiai, laikomi kontroliuojamoje atmosferoje, išlieka kokybiški, tarsi šviežiai nuskinti iki naujojo derliaus. Taip ne tik maksimaliai išsaugojama vaisių kokybė, sumažinami laikymo nuostoliai, bet ir pailginamas vaisių vartojimo terminas. Tai labai svarbu ūkininkams, siekiantiems pelningai parduoti išaugintą produkciją.

Pastarasis laikymo būdas, lyginant su laikymu paprastoje šaldomoje saugykloje, turi šiuos pranašumus: vaisiai išsilaiko 2-4 mėnesiais ilgiau, natūralūs masės nuostoliai sumažėja 2-3 kartus, šalčiui jautrių veislių vaisius galima laikyti aukštesnėje (3-4°C) temperatūroje, laikymo nuostoliai dėl ligų ir fiziologinių pažeidimų sumažėja 2-2,5 karto.

 

Straipsniai:

http://www.manoukis.lt/index.php?m=1&s=467&z=24

http://www.manoukis.lt/print_forms/print_st_z.php?s=1527&z=72

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)