head

Šaldymo sistema - atitinkamos paskirties vamzdynais sujungtų įrenginių ir aparatų bei prietaisų visuma, naudojama šilumai atimti iš šaldomo objekto ir perduoti aplinkai, užtikrinant tam tikrą temperatūrą šaldančiame objekte.

Šaldymo sistemos paskirtis - gaminti ir tiekti dirbtinį šaltį maisto, chemijos, farmacijos ir kitų pramonės šakų technologijoms realizuoti.

Kaip žinia, daugiausia dirbtinio šalčio sunaudojama maisto pramonėje - mėsos, žuvies, paukštienos, daržovių šaldymui (apytikriai -20°C), staigiam užšaldymui ar atvėsinimui (šokinės kameros), ar negendančio produkto palaikymui (0-5°C). Kadangi mus supanti aplinka ir produktas dažniausiai yra aukštesnės temperatūros negu norima reikia pasitelkti dirbtinį šaltį.

Dirbtinio šalčio gamyboje, patalpoje esančio garintuvo ir jame cirkuliuojančio šaldymo agento pagalba mes paėmame iš produkto šilumą, o išorėje sumontuotas kondensatorius paimtą šilumą atiduoda supančiai aplinkai (dažniausiai orui arba vandeniui). Kad ciklas nesustotų, šaldymo agentą sistemoje priverstinai varinėja kompresorius.

Įmonė "Šalteklis" projektuoja įvairias šaldymo sistemas mėsos, žuvies, pieno pramonėje, vaistų, vaisių ir daržovių saugyklas, bananų nokinimo ir sandėliavimo patalpas, kontroliuojamos atmosferos šaldymo kameras (U.L.O.), obuolių saugyklas, įvairius technologinius procesus. Atliekame pramoninių šaldymo sistemų, komercinių šaldymo sistemų, įvairių šaldymo kamerų ir pastatų iš "sandwich" tipo sluoksniuotų plokščių montavimo darbus. Darome pramoninių ir komercinių šaldymo sistemų įrangos periodinę priežiūrą, avarinių gedimų šalinimo darbus garantiniu ir pogarantinių laikotarpiu.

 

Šalteklis

Raskite atsakymus į savo

su šaldymu susijusius klausimus

Šalteklis

Esame oficialūs MICHELETTI IMPIANTI atstovai Rytų Europoje. Mūsų naudojamas patentuotas "ReFreeX" šaldymo metodas iki 80% sumažina šaldymo agento kiekį ir iki 50% sumažina elektros energijos, reikalingos dirbtiniam šalčiui gauti, suvartojimą. Darnaus ir kokybiško darbo bei bendradarbiavimo dėka galime pasidžiaugti, kad mūsų sumontuota šaldymo įranga puikiausiai veikia netik Lietuvoje, bet ir kitose  pasaulio šalyse, kaip Indonezija, Eritrėja, Turkmėnija, Malta ,Malavis, Italija, Ispanija, Graikija, Rusija, Latvija, Baltarusija, Anglija,Švedija, Vokietija, Puerto Rikas, Panama, Filipinai, Lietuva, Bangladešas.

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Vadyba: +370 699 21592
Buhalterija: +370 699 11897

Atlikti darbai

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`c9_salteklis3`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)